קליניקה ושירותים

שיאצו

שיטת טיפול יפנית ותיקה אשר מסייעת בכאבי שריר-שלד, איזון מצב הרוח, כאבים כרוניים ומגוון בעיות רפואיות אחרות באמצעות לחיצה על הערוצים האנרגטיים בגוף.

כוסות רוח

שיטת טיפול סינית בת אלפי שנים. השימוש בכוסות יניקה על נקודות שונות בגוף מעודד את זרימת הדם ומסייע לטפל בחסימות הגורמות לכאבים ותופעות רבות אחרות.

קינזיו טייפ

הלהיט החם ביותר מדרום קוריאה שכבש את אירועי הספורט הגדולים בעולם. השימוש ברצועות ההדבקה נמצא כיעיל במגוון רחב של בעיות שריר-שלד.

אלקטרו תרפיה

באמצעות שימוש בזרם חשמלי מתון על רקמות פגועות, ניתן לשפר את המוליכות העצבית, לעודד זרימת דם ולסייע בכאבים כרוניים ומגבלות בתנועה.

צמחי מרפא סיניים

במשך אלפי שנים, סין ומדינות נוספות אימצו לחיקן את הטיפול באמצעות צמחי מרפא. הרפואה הסינית עושה שימוש בצמחי מרפא בכדי לשפר את הבריאות ואורח החיים מתוך תפיסת עולם שלפיה יש לטפל במכלול, גוף ונפש.

דיקור מערבי

בבסיס הגישה המערבית טמונה האמונה כי לעיתים מקור הכאב שמשפיע על איכות החיים של המטופלים טמון בשריר מקוצר בודד או מספר שרירים כאלה, אשר גורמים למתיחות והם אלה שמובילים לכאבים.

דיקור סיני

אחד מהתחומים העיקריים שפורץ בעשורים האחרונים ותופס לו מקום של כבוד לצד הרפואה הקונבנציונלית הוא הדיקור הסיני, אשר בלועזית נקרא אקופונטורה.

למידע נוסף אודות השכרת מטפלים לאירועים ולתיאום פגישת ייעוץ ראשונית, ביכולתך להשאיר את פרטיך באתר ממש כעת.

נשמח לעמוד לרשותך